blog.clusiv.pl - Eksluzywny blog o designie

 • 21 styczeń 2020

  Urodziny sklepu www.clusiv.pl

  Urodziny sklepu www.clusiv.pl

  Zapraszamy do skorzystania z promocji urodzinowej przez klika dni.

  To naprawdę rewelacyjna oferta z uwagi na stałe ceny w każdym dowolnym sklepie i w asortymencie sztukaterii najlepszych producentów Orac Decor, NMC, Mardom Decor Polska oraz Krome którego jesteśmy dystrybutorem.


  Na 11 jedenaście lat sklepu 11 dni specjalnych cen na wybrane produkty.
  Ceny rabatowe aktualizujemy po złożeniu zamówienia.
  Produkty objęte promocją:
   
  Listwy podłogowe-MD008,MD016,MD355,MD009,SX118,SX137,SX165, FL2, FD15,
  Listwy sufitowe-C217,C213,C230,C211,C201,C338,CX100,C901, MDB063,MDB154,MDB156,MDB106,Ad23,AD22,Z16,
  MDA046,MDA109,MDA113,
  Listwy karniszowe-QL036,QL046,QL076
  Profile dekoracyjne-P8030,P8020,P7080,MDC217,MDC236,MDD346,MDD414
  Rozety dekoracyjne sufitowe-R09,R17,R40,R23,B3025,B3015,B3038
  Listwy oświetleniowe-L1,L3,IL2,C357,C363,C392,C393,MD366,MDB070,QL001, QL002
  Kolumny-K1002,K1102 oraz C3000,C300W,C1000-1W,C1000-2W
  Narożniki do profili-P3020A,MDD308-11,MDD332-11,
  Panele kasetony ścienne Orac Decor-D503,D504,D506

  Zapraszamy do składania zapytań!
   
 • 20 styczeń 2020

  Noworoczne wnętrzarskie postanowienia na 2020 rok

  Zazwyczaj Nowy Rok sprzyja planowaniu życia osobistego i przestrzeni zawodowej. Możemy także zaplanować aranżację wnętrza, by przestrzeń nas otaczająca była
  jeszcze piękniejsza i bardziej inspirująca do pozostałych przemian. Twoja przestrzeń może być również uosobieniem rozwoju i zmieniać się na lepsze tak jak Ty sam.
  Słynny amerykański architekt lepiej to ujął niż mogłabym ja to zrobić: to nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do
  kreatywnego myślenia. Kreuj, twórz i śnij... nowy rok to 366 dni, 4 pory roku na mądre rozplanowanie działań.
  Wszystko by żyć piękniej!
 • 19 styczeń 2020

  Seria felietonów "Spójrz do góry!"

  Wykończone najczęściej tynkami ściany i sufity stanowią idealną bazę do wykańczania i zdobienia sztukateriami (rozety sufitowe, listwy sufitowe-gzymsy panele ścienne profilowe itp.). Niegdyś sufity miały bardzo wyszukane wzornictwo i były bardziej popularne niż teraz. Wykonywano je przede wszystkim z pomocą rzemieślników czyli z gipsu. Obecnie zdobi się je najczęściej z pomocą gotowych detali które wykonywane są z lekkich pianek ze spienionego polistyrenu lub poliuretanu. Takie listwy są bardzo trwałe, wyglądają przepięknie i są bardzo przybliżone do gipsowych pierwowzorów. Dużą zaletą jest możliwe zamontownia ich we własnym zakresie.

 • 18 styczeń 2020

  Wybierz elegancję oraz tradycyjność

  Kamienica w mieście, najlepsze garnitury szyte na miarę, piękne sukienki... Czas oglądania i bycia widzianym, wystawnie i elegancko urządzonych domów. Wyobraź sobie, że jesteś członkiem osiemnastowiecznej mieszczańskiej burżuazji, z dużymi, falistymi listwami gzymsowymi podkreślającymi wysokość twoich pokoi. Tam, gdzie mieni się bogato zdobiona boazeria, doskonale kompensująca wysokość pomieszczenia.

   

   

   

 • 16 styczeń 2020

  Bez żadnego wysiłku!

  Klasyczna głębia dzięki kolekcji New Classics Orac Decor® oferuje odświeżające i proste sposoby nadania klasycznej świetności dzisiejszym wnętrzom. Zarówno w małym pokoju lub przestronnym salonie. Panele ścienne, listwy gzymsowe, towarzyszące listwy przypodłogowe i oświetlenie pośrednie: stwórz swoje klasyczne wnętrze o nowoczesnym wyglądzie!

   

 • 14 styczeń 2020

  Tradycja na nowo

   Trendy wewnętrzne podążają za modą w  bardzo szybkim tempie. Pomiędzy wszystkimi modnymi kolorami, kształtami i dodatkami, niektóre klasyczne wartości trzymają się bardzo wysoko.

 • 09 styczeń 2020

  Styl angielski we wnętrzach

  Styl angielski tworzy atmosferę przytulnego, rodzinnego domu. Mianem tego stylu określa się wiele pomysłów i atrybutów, które stały się charakterystyczne dla wnętrz angielskich na przestrzeni lat. Jest to styl dość zróżnicowany, eklektyczny - w jego ramach mieści się poszanowanie dla tradycji, jak również przenika się doza nowoczesności.

   

 • 08 styczeń 2020

  Moda na styl Vintage

  Moda na styl vintage się nie starzeje. Postarzane meble i bibeloty stylizowane na przedmioty kojarzone z poprzednimi epokami są atrybutami stylu vintage. Domowe biuro i biblioteka wraz z ciekawą stylizacją sztukateryjną sprawiają, że zapach papieru zyskuje na mocy. Nasza wyobraźnia pracuje intensywnie. Prawdziwa uczta dla duszy i oczu...

  W takim wnętrzu z pewnością można praktykować mindfulness, praktykę uważności i radość płynącą z przeżywania chwili.

 • Barwy są ważnym składowym każdej kultury na całym świecie. Przez ich pryzmat odbiera się świat, interpretuje symbole, a także buduje się odpowiedni nastrój. Nie da się ukryć - kolory określają nas, wybieramy takie które poprawiają nam nastrój.

 • 23 grudzień 2019

  Wesołych świąt

 • 19 grudzień 2019

  Bożonarodzeniowe zwyczaje i inspiracje

  Za chwilę jedne z najbardziej wyczekiwanych i magicznych dni w ciągu całego roku. Święta Bożego Narodzenia. Czas spędzany w gronie najbliższych naszemu sercu pragniemy spędzić wyjątkowo. Choinka, lampki i to często dla nas o wiele za mało, by poczuć święta. Pragniemy je mieć w każdym zakątku domu. Przyozdobienie wnętrza nie tylko podkreśla rangę nadchodzących Świąt. To przede wszystkim miła osłoda szarej aury za oknem, dająca nadzieję na jasne dni.

 • 13 grudzień 2019

  Z cyklu: Inspiracje architektoniczne


   Piekno kamieniczek, różnych miast

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:o blog.clusiv.pl

Clusiv to miejsce stworzone dla osób, które w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem ze świata sztukaterii oraz pasją która nas pochłania bez reszty. Nawet w najmniejszym szczególe tkwi piękno którego możemy nie zauważac na co dzień. My to widzimy... a po godzinach - często z pasji dla relaksu - poszerzamy swoją wiedzę na temat designu i panujących trendów. Mamy to szczęście że nasza praca jest zarówno naszym hobby... zapraszamy.

Archiwum

2021

Styczeń - 5 Lipiec
Luty - 3 Sierpień - 2
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2020

Styczeń - 14 Lipiec - 8
Luty - 14 Sierpień - 7
Marzec - 20 Wrzesień - 5
Kwiecień - 10 Październik - 5
Maj - 6 Listopad - 2
Czerwiec - 10 Grudzień - 3

2019

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 2
Kwiecień Październik - 4
Maj Listopad - 5
Czerwiec Grudzień - 5

2017

Styczeń - 1 Lipiec - 1
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2016

Styczeń - 1 Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2015

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień - 1
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad - 1
Czerwiec Grudzień

2014

Styczeń Lipiec - 3
Luty Sierpień - 5
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2013

Styczeń - 2 Lipiec - 1
Luty - 2 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień - 1 Październik - 2
Maj Listopad - 1
Czerwiec - 3 Grudzień

2012

Styczeń Lipiec - 5
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 3
Kwiecień - 2 Październik - 2
Maj - 9 Listopad - 3
Czerwiec - 3 Grudzień - 1

Społeczność

Reklama

Clusiv.pl - sztukateria online Reklama Barlinek Clusiv.pl - Listy podłogowe, listwy przysufitowe, profile dekoracyjne

Tagi

Dom żyj pięknie biel we wnętrzu żywe ściany we wnętrzu Nowoczesne wnętrze ze sztukaterią balkon dom na święta Pies w domu Inspiracje Odnawianie mebli antyków Święta Bożego Narodzenia harmonia oryginalna lada sklepowa Niesamowite projekty love white Listwy kredowe #vintage Sufit bez obnniżania Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii Światło Letnie stylizacje Filmowe inspiracje #inspiracje kolory we wnętrzu Meble Barcelona Aranżacja mieszkania Wiosna piekny dom #dekorowanie Eleganckie wnętrza Listwy sufitowe Listwy wykończeniowe wykończenie wnętrza Łazienka Wielkanoc minimalizm we wnętrzach Ozdobienie podłogi listwami Promocja Biuro betonowe inspiracje Wolny czas Darmowe dostawy #jesieńwdomu Szarość we wnętrzu Listwy led Sufity napinane ogród na balkonie Shoowroom sztukateria www.clusiv.pl bytom Styl francuski #saltwash Sztukateria wewętrzna Mieszkanie marzeń Art deco Zestawienie listew sztukateryjnych gotowe propozycje sklep www.clusiv.pl Pomysł na Sztukateria Wnętrza Pomysły Ze sztukaterią Ci do twarzy Sufit karton gips Sztukateria w starym stylu sypialnia Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii Aranżacje biura Lagom Efekt zniszczenia na listwach Ściana 3d Miasta sztukaterii Listwy wykończeniowe inspiracje dla wykończenia oryginalnego butiku Fantazyjne wykończenie listew profilowych oraz podłogowych Styl rustykalny Sztukateria plus złoto Salon show room pokazowy sztukateria światło Zieleń Obudowy kominka Bądź eko Boca do Lobo Imitacja kominka we wnętrzu Farba tablicowa Tanie listwy Użytkowość wielofunkcyjność listew sztukateryjnych www.clusiv.pl white style Idealne mieszkanie Panele ścienne nowość Clusiv Chocolate Barre -Jean-Paul Hévin Proste klasyczne listy sufitowe Pastelowe wnętrza Porady styl glmour Listwy elewacyjne Produkty zero waste Listwy panelowe Piękne listwy Przytulny dom Piękna kuchnia Listwy ścienne Styl klasyczny #panele ścienne Saltwash® #inspiracje stylowy dom Podłogi Piękne wykończenie Ekrany ścienne panelowe Piękne wykończenie Nowe życie Listwy przysufitowe Sypialnie inspiracje od Studio KO Zwierzęta w domu Diy panele ścienne listwy oświetleniowe Styl klasyczny Podłogi drewniane Projekty producent NMC Belgia, NOËL & MARQUET Sztukateria w starym domu ozdoby świąteczne Listy styropianowe #pokójdlaniemowlęcia Listwy do zabudowy karniszy Listwy Książki,pomysły;Życie;Dom;Inspiracje;Dostawy;diy;przytulny dom;kreatywność Vintage look beton we wnętrzu Keiji Ashizawa Design Deska Barlinecka choinki karnisze szynowe Zabudowa karniszy Sufity halogenowe Piękne mieszkanie Kwiaty białe listwy Ze sztukaterią Ci do twarzy Ornamenty Muzeum Filmy,sztukateria,inspiracje, Kliniki dentystyczne Kuchnia Listwy do zabudowy karnisza nowoczesne Sztuka Listwy schodkowe Metamorfozy wnętrz ze sztukaterią Imitacja betonu hobby; design; światło Oświetlenie w listwach sztukaterii Wykończenie sufitu Natura lampy Artemide home staging Oryginalne wnętrze sklepu Nowości w świecie sztukaterii pomysł Sztukateria #wnętrza Obudowa kaloryfera sztukaterią panelami Techniki malowania dekorów wykończeniowych Nowości w świecie sztukaterii Kominek ze sztukaterii #sztukateria Wykończenie sufitu z oświetleniem Biblioteka Życzenia Świąteczne #pokójdziecięcy salon Dom marzeń wnętrze restauracji Barcelona Design sklepy ze sztukaterią BoConcept listwy sufitowe prosty montaż Obniżanie sufitu mieszkanie na święta Ładny dom Noworoczne życzenia Przytulny dom Piękne mieszkanie #sztukateria Ściana za łóżkiem dziecka jak wykończyć biała aranżacja Podróże Domowy ogródek Kot w domu Luksusowe garderoby od Kelly Wearstler oraz Erin King Interiors Listwy przypodłogowe Multifunkcyjność Panele na ścianie Sztukateria w kolorze Oświetlenie we wnętrzu #vintage Aranżacje Kolory we wnętrzach Listwy ledowe #kolory # klasyczna sztukateria Ozdabianie domu na zewnątrz Przytulny d Nowoczesne wnętrze Starożytna Grecja Życie Złoto we wnętrzu Nowości dla wnetrz Podłogi laminowane Naturalne wnętrza Oświetlenie we wnętrzu Listwy przypodłogowe Życzenia #liście Floral Oryginalny zagłówek w sypialni Tradycyjne wnętrza home style Naturalne produkty we wnętrzach pomysły Światło światło w listwach sufitowych Sztukateria Strefa relaksu #klasyka we wnętrzu Sypialnia Profile główna ściana w sklepie