blog.clusiv.pl - Eksluzywny blog o designie

30 listopad 2012 Alina Moskwa

WNĘTRZA Z ANTRESOLĄ

Antresola, czyli półpiętro, to poziom wydzielony z przestrzeni parteru. Nie stanowi ona odrębnej kondygnacji, ale pozwala na lepsze zagospodarowanie np. pomieszczenia z bardzo wysokim sufitem.

Pokoje z antresolą mają swój wielki urok i bardzo podoba mi się takie rozwiązanie. Co możemy umieścić na antresoli? Właściwie wszystko, w zależności od konkretnych warunków. Najczęściej jednak na antresolę trafia sypialnia i strefa prywatna, rzadziej miejsce relaksu. Bardzo ciekawie prezentuje się na antresoli domowa biblioteczka.

Antresola jest idealnym rozwiązaniem do niewielkich przestrzeni, w których każdy metr jest na wagę złota – np. w kawalerce w starym budownictwie z bardzo wysokim sufitem. Umieszczając łóżko na tym dodatkowym poziomie parter w całości możemy zagospodarować jako strefę dzienną.

Istotne jest, aby dobrze pomyśleć jakie pomieszczenie przeniesiemy na dodatkowy poziom – najlepiej takie, którego nie będziemy potrzebowali używać wielokrotnie w ciągu dnia, bo będzie to po prostu niewygodne.

Pomieszczenie nad kuchnią wygląda bardzo nietypowo, szczególnie, że aby się do niego dostać trzeba wejść po drabinie. Mam nadzieję, że udało mi się Was trochę zainspirować i spodobały Wam się zebrane przeze mnie propozycje.

TAGI: Deska Barlinecka, Projekty, Wnętrza, Inspiracje, Design

Komentarze

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:o blog.clusiv.pl

Clusiv to miejsce stworzone dla osób, które w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem oraz pasją która nas pochłania bez reszty. Nawet w najmniejszym szczególe tkwi piękno którego możemy nie zauważac na co dzień. My to widzimy... a po godzinach - często z pasji dla relaksu - poszerzamy swoją wiedzę na temat designu i panujących trendów. Mamy to szczęście że nasza praca jest zarówno naszym hobby... zapraszamy.

Archiwum

2020

Styczeń - 14 Lipiec - 2
Luty - 14 Sierpień
Marzec - 20 Wrzesień
Kwiecień - 10 Październik
Maj - 6 Listopad
Czerwiec - 10 Grudzień

2019

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 2
Kwiecień Październik - 4
Maj Listopad - 5
Czerwiec Grudzień - 5

2017

Styczeń - 1 Lipiec - 1
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2016

Styczeń - 1 Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2015

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień - 1
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad - 1
Czerwiec Grudzień

2014

Styczeń Lipiec - 3
Luty Sierpień - 5
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2013

Styczeń - 2 Lipiec - 1
Luty - 2 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień - 1 Październik - 2
Maj Listopad - 1
Czerwiec - 3 Grudzień

2012

Styczeń Lipiec - 5
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 3
Kwiecień - 2 Październik - 2
Maj - 9 Listopad - 3
Czerwiec - 3 Grudzień - 1

Społeczność

Reklama

Clusiv.pl - sztukateria online Reklama Barlinek Clusiv.pl - Listy podłogowe, listwy przysufitowe, profile dekoracyjne

Tagi

beton we wnętrzu wnętrze restauracji Piękne mieszkanie Clusiv Nowości w świecie sztukaterii Listwy ledowe Listwy schodkowe Diy Ornamenty biel we wnętrzu Pies w domu Boca do Lobo white style Listwy Starożytna Grecja Oświetlenie we wnętrzu Projekty Wnętrza Podłogi laminowane Tradycyjne wnętrza Przytulny d karnisze szynowe Biblioteka Piękna kuchnia producent NMC Belgia, NOËL & MARQUET Ze sztukaterią Ci do twarzy Wiosna Wielkanoc kolory we wnętrzu Filmy,sztukateria,inspiracje, listwy oświetleniowe Biuro Przytulny dom Luksusowe garderoby od Kelly Wearstler oraz Erin King Interiors Kliniki dentystyczne Listwy przypodłogowe Pomysły Kot w domu Kwiaty home style BoConcept Światło Kuchnia Kolory we wnętrzach Wykończenie sufitu hobby; design; światło Idealne mieszkanie wykończenie wnętrza Sztukateria w starym stylu Wolny czas Łazienka Profile Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii stylowy dom Multifunkcyjność Nowości w świecie sztukaterii Przytulny dom Sztukateria w starym domu Miasta sztukaterii Listwy ścienne Dom Listwy wykończeniowe Sztuka Sypialnia Darmowe dostawy Listwy przysufitowe Sztukateria Książki,pomysły;Życie;Dom;Inspiracje;Dostawy;diy;przytulny dom;kreatywność Życie Sypialnie inspiracje od Studio KO Zwierzęta w domu Życzenia Domowy ogródek Piękne mieszkanie Chocolate Barre -Jean-Paul Hévin Sztukateria Sztukateria w kolorze Vintage look Shoowroom sztukateria www.clusiv.pl bytom biała aranżacja Odnawianie mebli antyków Inspiracje Keiji Ashizawa Design Pomysł na Deska Barlinecka love white Nowe życie Podłogi drewniane Podłogi Aranżacja mieszkania balkon Ładny dom Efekt zniszczenia na listwach Meble Barcelona pomysły Metamorfozy wnętrz ze sztukaterią salon Salon ogród na balkonie Listwy przypodłogowe Panele ścienne nowość Użytkowość wielofunkcyjność listew sztukateryjnych Niesamowite projekty Nowoczesne wnętrze Design lampy Artemide Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii Floral Techniki malowania dekorów wykończeniowych Życzenia Świąteczne Barcelona Muzeum Farba tablicowa Nowości dla wnetrz Sztukateria minimalizm we wnętrzach Promocja żyj pięknie home staging Zestawienie listew sztukateryjnych gotowe propozycje sklep www.clusiv.pl Styl klasyczny Listwy do zabudowy karnisza nowoczesne Ze sztukaterią Ci do twarzy Fantazyjne wykończenie listew profilowych oraz podłogowych Nowoczesne wnętrze ze sztukaterią Saltwash® www.clusiv.pl