blog.clusiv.pl - Eksluzywny blog o designie

26 lipiec 2012 Alina Moskwa

Seria Pomysł na - biuro w domu

W najbliższy czasie będę realizować dla Was nowy cykl noszący nazwę POMYSŁ NA WNĘTRZE. W każdym tygodniu będę prezentować zebrane przeze mnie propozycje ciekawych aranżacji wnętrz z podziałem na pomieszczenia. Przed nami między innymi kuchnia, łazienka, salon i jadalnia, ale również pomysły na organizację, przechowywanie i wiele, wiele innych. Dzisiaj mam dla Was kilka inspiracji na urządzenie swojego miejsca pracy w domu.

Cegła w większości wnętrz wygląda pięknie i nadaje im niezwykły klimat. Poniższa propozycja jest idealna w sytuacji, gdy planujemy jako biuro zagospodarować całe pomieszczenie lub jego większą część – i mamy miejsce na długi blat do pracy, półki na ścianie i rozciągnięte linki, do których możemy przypiąć nasze inspiracje lub karteczki z przypomnieniami. To rozwiązanie sprawdzi się również świetnie do wyeksponowania ulubionych fotografii.

Najodpowiedniejszym miejscem na ustawienie biurka jest to w bliskiej okolica okna, dzięki czemu będziemy mieli zapewnione w ciągu dnia doświetlenie przez promienie słoneczne. Poniższe zdjęcie oczarowało mnie poprzez obecność kultowego krzesła projektu Eamesa’a, które niesamowicie mi się podoba.

Biały jest idealnym kolorem dla domowego biura, ponieważ w „magiczny” sposób powiększa niewielkie pomieszczenia, sprawia że wydają się być przestronniejsze. Jest również spokojnym i nie narzucającym się tłem dla sporej ilości biurowych akcesoriów, które zwykle nas otaczają.

Bardzo często nasze „biuro” stanowią tylko kawałek blatu i miejsce do siedzenia, nie oznacza to jednak, że nie możemy go ciekawie zaaranżować.
Wystarczy wybór ciekawej lampy, niecodziennych gadżetów i najzwyklejszy stół będzie wyglądał inaczej.

Jeśli mieliście okazję przeczytać mój ostatni post z pomysłami na aranżację sypialni to wiecie, że mam ogromną słabość do przedmiotów, które na większości osób nie zrobią żadnego wrażenia (czyli np. takie łóżko z palet). Obecnie oczarowały mnie… skrzynie, z których przy odrobinie fantazji możemy stworzyć sobie regał z prawdziwego zdarzenia.

Jakże przyjemne musi być sprzątanie po pracy przy takim stole z dużą ilością schowków…

W wielu ciekawych aranżacjach (biur i nie tylko) pojawiają się stoły na kozłach, dlatego też i tej propozycji nie może zabraknąć w moim zbiorze inspiracji biurowych.

Przygotowałam dla Was również mały bonus – kilka banalnie prostych rozwiązań do wykorzystania we własnym domu, które mogą ułatwić życie.
Założę się, że Wy również musicie czasami rozwikłać zagadkę plątaniny kabli, aby odłączyć od prądu jedno, konkretne urządzenie. Dlaczego by więc wtyczek nie OPISAĆ?
A poszukiwanie wiecznie znikającej pod stołem wtyczki od iPhona?

I trochę niestandardowo… Pojemniki na artykuły piśmiennicze – ze szczotki i kuchennej tarki.

Pomysł na wykorzystanie okiennic

Jeszcze jedna propozycja na ulokowanie w jednym miejscu gubiących się długopisów i reszty biurowych przyborów. Podobne rozwiązanie prezentowałam Wam już W TYM WPISIE.

TAGI: Biuro, Pomysł na, Wnętrza, Inspiracje, Design

Komentarze

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:o blog.clusiv.pl

Clusiv to miejsce stworzone dla osób, które w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem oraz pasją która nas pochłania bez reszty. Nawet w najmniejszym szczególe tkwi piękno którego możemy nie zauważac na co dzień. My to widzimy... a po godzinach - często z pasji dla relaksu - poszerzamy swoją wiedzę na temat designu i panujących trendów. Mamy to szczęście że nasza praca jest zarówno naszym hobby... zapraszamy.

Archiwum

2020

Styczeń - 14 Lipiec
Luty - 14 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2019

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 2
Kwiecień Październik - 4
Maj Listopad - 5
Czerwiec Grudzień - 5

2017

Styczeń - 1 Lipiec - 1
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2016

Styczeń - 1 Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2015

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień - 1
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad - 1
Czerwiec Grudzień

2014

Styczeń Lipiec - 3
Luty Sierpień - 5
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2013

Styczeń - 2 Lipiec - 1
Luty - 2 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień - 1 Październik - 2
Maj Listopad - 1
Czerwiec - 3 Grudzień

2012

Styczeń Lipiec - 5
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 3
Kwiecień - 2 Październik - 2
Maj - 9 Listopad - 3
Czerwiec - 3 Grudzień - 1

Społeczność

Reklama

Clusiv.pl - sztukateria online Reklama Barlinek Clusiv.pl - Listy podłogowe, listwy przysufitowe, profile dekoracyjne

Tagi