blog.clusiv.pl - Eksluzywny blog o designie

17 marzec 2020 Monika Małota

Przestrzeń małych doznań wnętrzarskich

Sofy Raksa, której twardy moduł – stoliczek przymocowany z boku do trzymania podręcznych drobiazgów, kształtem i wykończeniem koresponduje z obiema kolekcjami stolików. Albo organiczna forma zestawu Wadi – sofy, fotela i pufy – której miękką linię odnajdujemy również w fotelu Tupak.

 

 

Kolekcja stolików Nato, których nazwa zabawnie nawiązuje do funkcji, to trzy kształty blatów osadzonych na nodze w symetrycznym ustawieniu do podstawy. Blat z kolei osadzony jest niesymetrycznie, jednak „nie przewraca się wizualnie”. Nato można wsunąć w obręb sofy Raksa. Przypomina to nieco rolę, jaką pełnią stoliczki w pociągach czy samolotach.

 

Fotel Tupak nawiązuje organiczną linią do kolekcji Wadi. Równie miękkiej i przyjaznej. Ma stabilną, drewnianą konstrukcję na toczonych nogach podkreślającą formę siedziska, które wraz z oparciem jest miękko tapicerowane.

 

I na koniec – kolekcja stolików Oo z okrągłym blatem, o uniwersalnym wzorniczo charakterze i z nietypowym dla tego typu mebli obramowaniem podstawy. Podobnie, jak w przypadku pozostałych mebli, są one wykonane z najlepszej jakości materiałów – lakierowany mdf, podfrezowany na dolnym rancie, by zapewnić zmysłową przyjemność podczas dotyku.

My znamy projektanta ze współpracy przy tworzeniu listew sztukateryjnych dla Polskiej marki Mardom Decor. Jest więc okazja do przypomnienia o dekorach które powstały we współpracy z tym projektantem.

Dekor z kolekcji VIVID Mardom Decor stworzony przez polskiego designera którego kolekcje listew już prezentowaliśmy wcześniej. Czas na nowości! Mowa tutaj o wszechstronnej listwie ściennej QL022 oraz listwie ściennej QL023 Mardom Decor. Ten model stanowi jedną z trzech listew z nowej kolekcji Tomasza Rogalika dającej powiew świeżości oraz zastosowanie w nowych designerskich projektach.

https://www.clusiv.pl/sztukateria,profile_dekoracyjne/p1556/ql023.html

 

Prezentowane dekory stanowią najnowszy trend w wykańczaniu powierzchni.

Listwa ścienna profil dekoracyjny model QL022 Mardom Decor dająca ogromną funkcjonalność oraz minimalistyczną stylistykę. Idealny dekor do szybkiej i czystej metamorfozy każdego wnętrza. Prosta stylowa listwa ścienna QL022 pasuje do aranżacji nowoczesnych, klasycznych, czy też minimalistycznych. Listwa zarówno sprawdzi się solo jak i zastosowana również w wielokrotności.

 

 

https://www.clusiv.pl/sztukateria,profile_dekoracyjne/p1557/ql022.html

Poniżej zdjęcie listwy ściennej wielofunkcyjnej QL023 polskiego producenta Mardom Decor i jej wygląd.

Listwy ścienne QL022 Mardom Decor oraz QL023 Mardom Decor Polska wykonane są na bazie tego samego profilu różnią się wysokością oraz szerokością.

Listwa przypodłogowa model MD016 pozwala na zamontowanie wewnątrz oświetlenia led ukierunkowanego na ścianę lub sufit w zależności jak zamontujemy- ukierunkujemy listwę przed montażem. Interesujący efeket będzie niezależnie czy listwa MD016 Mardom Decor będzie zamontowana jako jeden dekor czy w kilku powtórzeniach. W wielokrotności wprowadza to coś "coś magicznego" do naszego wnętrza.

https://www.clusiv.pl/sztukateria,elite,listwy_przypodlogowe/p1484/md016.html

Zainteresowały Państwa powyższe dekoracje?

Zapraszamy w przypadku pytań odnośnie prezentowanych listew ściennych dekoracyjnych.

Komentarze

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:o blog.clusiv.pl

Clusiv to miejsce stworzone dla osób, które w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem oraz pasją która nas pochłania bez reszty. Nawet w najmniejszym szczególe tkwi piękno którego możemy nie zauważac na co dzień. My to widzimy... a po godzinach - często z pasji dla relaksu - poszerzamy swoją wiedzę na temat designu i panujących trendów. Mamy to szczęście że nasza praca jest zarówno naszym hobby... zapraszamy.

Archiwum

2020

Styczeń - 14 Lipiec
Luty - 14 Sierpień
Marzec - 20 Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2019

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 2
Kwiecień Październik - 4
Maj Listopad - 5
Czerwiec Grudzień - 5

2017

Styczeń - 1 Lipiec - 1
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2016

Styczeń - 1 Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2015

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień - 1
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad - 1
Czerwiec Grudzień

2014

Styczeń Lipiec - 3
Luty Sierpień - 5
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2013

Styczeń - 2 Lipiec - 1
Luty - 2 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień - 1 Październik - 2
Maj Listopad - 1
Czerwiec - 3 Grudzień

2012

Styczeń Lipiec - 5
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 3
Kwiecień - 2 Październik - 2
Maj - 9 Listopad - 3
Czerwiec - 3 Grudzień - 1

Społeczność

Reklama

Clusiv.pl - sztukateria online Reklama Barlinek Clusiv.pl - Listy podłogowe, listwy przysufitowe, profile dekoracyjne

Tagi