blog.clusiv.pl - Eksluzywny blog o designie

 • System Urbio – pomysł na domowy ogródek ziołowy i nie tylko

  Na system Urbio natknęłam się podczas szukania inspiracji do zrealizowania małego ziołowego „ogródka” dla jednego z klientów. Zachwyciła mnie prostota tego rozwiązania. Pomysł jest według mnie po prostu genialny – i do wykorzystania nie tylko w kuchni.

 • EST – australijski magazyn o designie do obejrzenia online

  Jeśli interesujecie się designem, aranżacją wnętrz, czy też najzwyczajniej w świecie lubicie wiedzieć co w trawie piszczy – pewnie tak jak i ja macie w domu sporą kolekcję różnych czasopism. Od pewnego czasu staram się oszczędzać – zarówno pieniądze jak i drzewa ; ) – postanowiłam więc ograniczyć ilość zbieranej przeze mnie na bieżąco makulatury. Staram się jak najwięcej inspirować bezpośrednio w internecie.

  Gorąco polecam australijski magazyn EST.

 • Aranżacja przestrzeni biurowej – wyjątkowe projekty

  Ostatnio w pracy jesteśmy na etapie planowania tego, jak będzie wyglądało nasze biuro. Szukając inspiracji natknęłam się na stronie ArchDaily na kilka projektów, którymi chciałabym się z Wami podzielić.
  Są zupełnie sprzeczne z najbardziej oczywistym wyobrażeniem o powierzchni biurowej. Przestrzeń została zagospodarowana w inny sposób – pojawiają się nietypowe materiały, ciekawe formy.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:o blog.clusiv.pl

Clusiv to miejsce stworzone dla osób, które w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem oraz pasją która nas pochłania bez reszty. Nawet w najmniejszym szczególe tkwi piękno którego możemy nie zauważac na co dzień. My to widzimy... a po godzinach - często z pasji dla relaksu - poszerzamy swoją wiedzę na temat designu i panujących trendów. Mamy to szczęście że nasza praca jest zarówno naszym hobby... zapraszamy.

Archiwum

2020

Styczeń - 14 Lipiec - 8
Luty - 14 Sierpień
Marzec - 20 Wrzesień
Kwiecień - 10 Październik
Maj - 6 Listopad
Czerwiec - 10 Grudzień

2019

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 2
Kwiecień Październik - 4
Maj Listopad - 5
Czerwiec Grudzień - 5

2017

Styczeń - 1 Lipiec - 1
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2016

Styczeń - 1 Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2015

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień - 1
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad - 1
Czerwiec Grudzień

2014

Styczeń Lipiec - 3
Luty Sierpień - 5
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2013

Styczeń - 2 Lipiec - 1
Luty - 2 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień - 1 Październik - 2
Maj Listopad - 1
Czerwiec - 3 Grudzień

2012

Styczeń Lipiec - 5
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 3
Kwiecień - 2 Październik - 2
Maj - 9 Listopad - 3
Czerwiec - 3 Grudzień - 1

Społeczność

Reklama

Clusiv.pl - sztukateria online Reklama Barlinek Clusiv.pl - Listy podłogowe, listwy przysufitowe, profile dekoracyjne

Tagi

Floral Wiosna Ze sztukaterią Ci do twarzy BoConcept Listwy do zabudowy karnisza nowoczesne Użytkowość wielofunkcyjność listew sztukateryjnych Listwy schodkowe ogród na balkonie Podłogi Zwierzęta w domu Diy producent NMC Belgia, NOËL & MARQUET hobby; design; światło Profile Luksusowe garderoby od Kelly Wearstler oraz Erin King Interiors Keiji Ashizawa Design Muzeum Życzenia Świąteczne Listwy ledowe Design Nowoczesne wnętrze ze sztukaterią home style Podłogi drewniane Chocolate Barre -Jean-Paul Hévin Sztukateria Książki,pomysły;Życie;Dom;Inspiracje;Dostawy;diy;przytulny dom;kreatywność Meble Barcelona white style lampy Artemide Listwy przypodłogowe Farba tablicowa wnętrze restauracji Biblioteka Starożytna Grecja Nowości w świecie sztukaterii Pomysły Kwiaty Barcelona Panele ścienne nowość listwy oświetleniowe Pomysł na Piękne mieszkanie home staging love white Ze sztukaterią Ci do twarzy Idealne mieszkanie Przytulny dom Oświetlenie we wnętrzu karnisze szynowe Sztukateria plus złoto Metamorfozy wnętrz ze sztukaterią Światło Saltwash® Listwy przypodłogowe Promocja Światło Shoowroom sztukateria www.clusiv.pl bytom Darmowe dostawy Nowe życie Kot w domu Kuchnia Łazienka Przytulny dom Ładny dom Styl klasyczny Dom Pies w domu Aranżacja mieszkania Fantazyjne wykończenie listew profilowych oraz podłogowych Sztukateria Kliniki dentystyczne Zestawienie listew sztukateryjnych gotowe propozycje sklep www.clusiv.pl www.clusiv.pl Wielkanoc Inspiracje beton we wnętrzu Nowości w świecie sztukaterii Tradycyjne wnętrza Wnętrza Pastelowe wnętrza Przytulny d salon Sztukateria w starym domu balkon Wykończenie sufitu Sypialnia Listwy led Nowości dla wnetrz Sztukateria w kolorze Listwy przysufitowe Vintage look Odnawianie mebli antyków Biuro Listwy Letnie stylizacje Efekt zniszczenia na listwach biel we wnętrzu Wolny czas Boca do Lobo Clusiv żyj pięknie Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii Życzenia Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii Sztuka Kolory we wnętrzach biała aranżacja Nowoczesne wnętrze Niesamowite projekty Multifunkcyjność Podłogi laminowane Listwy ścienne Sypialnie inspiracje od Studio KO Miasta sztukaterii Projekty Listwy wykończeniowe Salon Życie Techniki malowania dekorów wykończeniowych Filmy,sztukateria,inspiracje, minimalizm we wnętrzach Domowy ogródek kolory we wnętrzu Piękne mieszkanie Deska Barlinecka Piękna kuchnia wykończenie wnętrza stylowy dom Sztukateria w starym stylu Styl francuski Podróże Sztukateria Ornamenty Złoto we wnętrzu pomysły