blog.clusiv.pl - Eksluzywny blog o designie

 • 21 stycznia 2020

  Urodziny sklepu www.clusiv.pl

  Urodziny sklepu www.clusiv.pl

  Zapraszamy do skorzystania z promocji urodzinowej przez klika dni.

  To naprawdę rewelacyjna oferta z uwagi na stałe ceny w każdym dowolnym sklepie i w asortymencie sztukaterii najlepszych producentów Orac Decor, NMC, Mardom Decor Polska oraz Krome którego jesteśmy dystrybutorem.


  Na 11 jedenaście lat sklepu 11 dni specjalnych cen na wybrane produkty.
  Ceny rabatowe aktualizujemy po złożeniu zamówienia.
  Produkty objęte promocją:
   
  Listwy podłogowe-MD008,MD016,MD355,MD009,SX118,SX137,SX165, FL2, FD15,
  Listwy sufitowe-C217,C213,C230,C211,C201,C338,CX100,C901, MDB063,MDB154,MDB156,MDB106,Ad23,AD22,Z16,
  MDA046,MDA109,MDA113,
  Listwy karniszowe-QL036,QL046,QL076
  Profile dekoracyjne-P8030,P8020,P7080,MDC217,MDC236,MDD346,MDD414
  Rozety dekoracyjne sufitowe-R09,R17,R40,R23,B3025,B3015,B3038
  Listwy oświetleniowe-L1,L3,IL2,C357,C363,C392,C393,MD366,MDB070,QL001, QL002
  Kolumny-K1002,K1102 oraz C3000,C300W,C1000-1W,C1000-2W
  Narożniki do profili-P3020A,MDD308-11,MDD332-11,
  Panele kasetony ścienne Orac Decor-D503,D504,D506

  Zapraszamy do składania zapytań!
   
 • 20 stycznia 2020

  Noworoczne wnętrzarskie postanowienia na 2020 rok

  Zazwyczaj Nowy Rok sprzyja planowaniu życia osobistego i przestrzeni zawodowej. Możemy także zaplanować aranżację wnętrza, by przestrzeń nas otaczająca była
  jeszcze piękniejsza i bardziej inspirująca do pozostałych przemian. Twoja przestrzeń może być również uosobieniem rozwoju i zmieniać się na lepsze tak jak Ty sam.
  Słynny amerykański architekt lepiej to ujął niż mogłabym ja to zrobić: to nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do
  kreatywnego myślenia. Kreuj, twórz i śnij... nowy rok to 366 dni, 4 pory roku na mądre rozplanowanie działań.
  Wszystko by żyć piękniej!
 • 19 stycznia 2020

  Seria felietonów "Spójrz do góry!"

  Wykończone najczęściej tynkami ściany i sufity stanowią idealną bazę do wykańczania i zdobienia sztukateriami (rozety sufitowe, listwy sufitowe-gzymsy panele ścienne profilowe itp.). Niegdyś sufity miały bardzo wyszukane wzornictwo i były bardziej popularne niż teraz. Wykonywano je przede wszystkim z pomocą rzemieślników czyli z gipsu. Obecnie zdobi się je najczęściej z pomocą gotowych detali które wykonywane są z lekkich pianek ze spienionego polistyrenu lub poliuretanu. Takie listwy są bardzo trwałe, wyglądają przepięknie i są bardzo przybliżone do gipsowych pierwowzorów. Dużą zaletą jest możliwe zamontownia ich we własnym zakresie.

 • 18 stycznia 2020

  Wybierz elegancję oraz tradycyjność

  Kamienica w mieście, najlepsze garnitury szyte na miarę, piękne sukienki... Czas oglądania i bycia widzianym, wystawnie i elegancko urządzonych domów. Wyobraź sobie, że jesteś członkiem osiemnastowiecznej mieszczańskiej burżuazji, z dużymi, falistymi listwami gzymsowymi podkreślającymi wysokość twoich pokoi. Tam, gdzie mieni się bogato zdobiona boazeria, doskonale kompensująca wysokość pomieszczenia.

   

   

   

 • 16 stycznia 2020

  Bez żadnego wysiłku!

  Klasyczna głębia dzięki kolekcji New Classics Orac Decor® oferuje odświeżające i proste sposoby nadania klasycznej świetności dzisiejszym wnętrzom. Zarówno w małym pokoju lub przestronnym salonie. Panele ścienne, listwy gzymsowe, towarzyszące listwy przypodłogowe i oświetlenie pośrednie: stwórz swoje klasyczne wnętrze o nowoczesnym wyglądzie!

   

 • 14 stycznia 2020

  Tradycja na nowo

   Trendy wewnętrzne podążają za modą w  bardzo szybkim tempie. Pomiędzy wszystkimi modnymi kolorami, kształtami i dodatkami, niektóre klasyczne wartości trzymają się bardzo wysoko.

 • 09 stycznia 2020

  Styl angielski we wnętrzach

  Styl angielski tworzy atmosferę przytulnego, rodzinnego domu. Mianem tego stylu określa się wiele pomysłów i atrybutów, które stały się charakterystyczne dla wnętrz angielskich na przestrzeni lat. Jest to styl dość zróżnicowany, eklektyczny - w jego ramach mieści się poszanowanie dla tradycji, jak również przenika się doza nowoczesności.

   

 • 08 stycznia 2020

  Moda na styl Vintage

  Moda na styl vintage się nie starzeje. Postarzane meble i bibeloty stylizowane na przedmioty kojarzone z poprzednimi epokami są atrybutami stylu vintage. Domowe biuro i biblioteka wraz z ciekawą stylizacją sztukateryjną sprawiają, że zapach papieru zyskuje na mocy. Nasza wyobraźnia pracuje intensywnie. Prawdziwa uczta dla duszy i oczu...

  W takim wnętrzu z pewnością można praktykować mindfulness, praktykę uważności i radość płynącą z przeżywania chwili.

 • Barwy są ważnym składowym każdej kultury na całym świecie. Przez ich pryzmat odbiera się świat, interpretuje symbole, a także buduje się odpowiedni nastrój. Nie da się ukryć - kolory określają nas, wybieramy takie które poprawiają nam nastrój.

 • 23 grudnia 2019

  Wesołych świąt

 • 19 grudnia 2019

  Bożonarodzeniowe zwyczaje i inspiracje

  Za chwilę jedne z najbardziej wyczekiwanych i magicznych dni w ciągu całego roku. Święta Bożego Narodzenia. Czas spędzany w gronie najbliższych naszemu sercu pragniemy spędzić wyjątkowo. Choinka, lampki i to często dla nas o wiele za mało, by poczuć święta. Pragniemy je mieć w każdym zakątku domu. Przyozdobienie wnętrza nie tylko podkreśla rangę nadchodzących Świąt. To przede wszystkim miła osłoda szarej aury za oknem, dająca nadzieję na jasne dni.

 • 13 grudnia 2019

  Z cyklu: Inspiracje architektoniczne


   Piekno kamieniczek, różnych miast

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:o blog.clusiv.pl

Clusiv to miejsce stworzone dla osób, które w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem ze świata sztukaterii oraz pasją która nas pochłania bez reszty. Nawet w najmniejszym szczególe tkwi piękno którego możemy nie zauważac na co dzień. My to widzimy... a po godzinach - często z pasji dla relaksu - poszerzamy swoją wiedzę na temat designu i panujących trendów. Mamy to szczęście że nasza praca jest zarówno naszym hobby... zapraszamy.

Archiwum

2021

Styczeń - 5 Lipiec
Luty - 3 Sierpień - 2
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2020

Styczeń - 14 Lipiec - 8
Luty - 14 Sierpień - 7
Marzec - 20 Wrzesień - 5
Kwiecień - 10 Październik - 5
Maj - 6 Listopad - 2
Czerwiec - 10 Grudzień - 3

2019

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 2
Kwiecień Październik - 4
Maj Listopad - 5
Czerwiec Grudzień - 5

2017

Styczeń - 1 Lipiec - 1
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2016

Styczeń - 1 Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2015

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień - 1
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad - 1
Czerwiec Grudzień

2014

Styczeń Lipiec - 3
Luty Sierpień - 5
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2013

Styczeń - 2 Lipiec - 1
Luty - 2 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień - 1 Październik - 2
Maj Listopad - 1
Czerwiec - 3 Grudzień

2012

Styczeń Lipiec - 5
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 3
Kwiecień - 2 Październik - 2
Maj - 9 Listopad - 3
Czerwiec - 3 Grudzień - 1

Społeczność

Reklama

Clusiv.pl - sztukateria online Reklama Barlinek Clusiv.pl - Listy podłogowe, listwy przysufitowe, profile dekoracyjne

Tagi

Odnawianie mebli antyków Wykończenie sufitu Sztuka Farba tablicowa love white Święta Bożego Narodzenia Niesamowite projekty Kliniki dentystyczne hobby; design; światło Listwy przypodłogowe Sztukateria Piękne mieszkanie Obudowa kaloryfera sztukaterią panelami sypialnia żyj pięknie listwy oświetleniowe Natura Naturalne wnętrza Lagom główna ściana w sklepie Sufit bez obnniżania Listwy led Styl francuski # klasyczna sztukateria Obniżanie sufitu beton we wnętrzu Listwy przysufitowe Listwy schodkowe Design Sztukateria w starym stylu Aranżacja mieszkania Kuchnia betonowe inspiracje Ze sztukaterią Ci do twarzy salon Listwy przypodłogowe Shoowroom sztukateria www.clusiv.pl bytom Salon Pomysł na Metamorfozy wnętrz ze sztukaterią show room pokazowy sztukateria Ściana 3d Ładny dom Listwy wykończeniowe Biuro #pokójdziecięcy Filmowe inspiracje oryginalna lada sklepowa Użytkowość wielofunkcyjność listew sztukateryjnych Filmy,sztukateria,inspiracje, Kolory we wnętrzach Promocja ozdoby świąteczne Oryginalne wnętrze sklepu home staging Listwy Podłogi laminowane Piękne wykończenie #inspiracje Luksusowe garderoby od Kelly Wearstler oraz Erin King Interiors Nowoczesne wnętrze ze sztukaterią Darmowe dostawy Panele ścienne nowość sklepy ze sztukaterią Biblioteka #dekorowanie Oświetlenie we wnętrzu Meble Barcelona biel we wnętrzu choinki Ozdabianie domu na zewnątrz white style Noworoczne życzenia Kot w domu Letnie stylizacje #sztukateria Piękne listwy harmonia Oryginalny zagłówek w sypialni światło w listwach sufitowych Art deco Floral #inspiracje Fantazyjne wykończenie listew profilowych oraz podłogowych kolory we wnętrzu Ekrany ścienne panelowe Nowości w świecie sztukaterii stylowy dom Wnętrza Listwy do zabudowy karniszy karnisze szynowe Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii Wiosna balkon #panele ścienne Profile #klasyka we wnętrzu Chocolate Barre -Jean-Paul Hévin Światło Sufit karton gips Życzenia ogród na balkonie Sypialnia Złoto we wnętrzu Imitacja betonu producent NMC Belgia, NOËL & MARQUET biała aranżacja Sztukateria w kolorze Pies w domu Miasta sztukaterii minimalizm we wnętrzach #kolory Sypialnie inspiracje od Studio KO Multifunkcyjność Efekt zniszczenia na listwach Styl klasyczny Książki,pomysły;Życie;Dom;Inspiracje;Dostawy;diy;przytulny dom;kreatywność #saltwash Dom Panele na ścianie #pokójdlaniemowlęcia lampy Artemide żywe ściany we wnętrzu Muzeum Piękne mieszkanie wykończenie wnętrza Nowe życie Sztukateria Aranżacje biura Piękna kuchnia Podłogi Tanie listwy Imitacja kominka we wnętrzu www.clusiv.pl Szarość we wnętrzu listwy sufitowe prosty montaż Przytulny d piekny dom Starożytna Grecja Strefa relaksu Nowości dla wnetrz Clusiv BoConcept panele ścienne Wykończenie sufitu z oświetleniem Podłogi drewniane Sufity napinane Łazienka Życzenia Świąteczne Techniki malowania dekorów wykończeniowych pomysły Porady inspiracje dla wykończenia oryginalnego butiku Ściana za łóżkiem dziecka jak wykończyć Deska Barlinecka Naturalne produkty we wnętrzach Tradycyjne wnętrza Oświetlenie w listwach sztukaterii Mieszkanie marzeń Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii #vintage Styl klasyczny Boca do Lobo Pomysły Nowoczesne wnętrze Inspiracje Saltwash® #jesieńwdomu Aranżacje Listwy do zabudowy karnisza nowoczesne Zwierzęta w domu Listwy kredowe Domowy ogródek Nowości w świecie sztukaterii Sztukateria #sztukateria Listwy elewacyjne Idealne mieszkanie Ze sztukaterią Ci do twarzy Proste klasyczne listy sufitowe Światło Zestawienie listew sztukateryjnych gotowe propozycje sklep www.clusiv.pl home style Produkty zero waste Podróże Zieleń Listwy sufitowe #wnętrza Ornamenty Listy styropianowe Kwiaty #liście Sztukateria w starym domu Keiji Ashizawa Design Obudowy kominka Listwy wykończeniowe styl glmour Przytulny dom Zabudowa karniszy Życie #vintage Barcelona Przytulny dom Kominek ze sztukaterii Sztukateria plus złoto białe listwy Wielkanoc Dom marzeń dom na święta Oświetlenie we wnętrzu Eleganckie wnętrza mieszkanie na święta pomysł Piękne wykończenie Sztukateria wewętrzna Styl rustykalny Bądź eko Listwy panelowe Vintage look Wolny czas Listwy ledowe Listwy ścienne wnętrze restauracji światło Projekty Pastelowe wnętrza Ozdobienie podłogi listwami Sufity halogenowe Diy