blog.clusiv.pl - Eksluzywny blog o designie

 • 21 stycznia 2020

  Urodziny sklepu www.clusiv.pl

  Urodziny sklepu www.clusiv.pl

  Zapraszamy do skorzystania z promocji urodzinowej przez klika dni.

  To naprawdę rewelacyjna oferta z uwagi na stałe ceny w każdym dowolnym sklepie i w asortymencie sztukaterii najlepszych producentów Orac Decor, NMC, Mardom Decor Polska oraz Krome którego jesteśmy dystrybutorem.


  Na 11 jedenaście lat sklepu 11 dni specjalnych cen na wybrane produkty.
  Ceny rabatowe aktualizujemy po złożeniu zamówienia.
  Produkty objęte promocją:
   
  Listwy podłogowe-MD008,MD016,MD355,MD009,SX118,SX137,SX165, FL2, FD15,
  Listwy sufitowe-C217,C213,C230,C211,C201,C338,CX100,C901, MDB063,MDB154,MDB156,MDB106,Ad23,AD22,Z16,
  MDA046,MDA109,MDA113,
  Listwy karniszowe-QL036,QL046,QL076
  Profile dekoracyjne-P8030,P8020,P7080,MDC217,MDC236,MDD346,MDD414
  Rozety dekoracyjne sufitowe-R09,R17,R40,R23,B3025,B3015,B3038
  Listwy oświetleniowe-L1,L3,IL2,C357,C363,C392,C393,MD366,MDB070,QL001, QL002
  Kolumny-K1002,K1102 oraz C3000,C300W,C1000-1W,C1000-2W
  Narożniki do profili-P3020A,MDD308-11,MDD332-11,
  Panele kasetony ścienne Orac Decor-D503,D504,D506

  Zapraszamy do składania zapytań!
   
 • 20 stycznia 2020

  Noworoczne wnętrzarskie postanowienia na 2020 rok

  Zazwyczaj Nowy Rok sprzyja planowaniu życia osobistego i przestrzeni zawodowej. Możemy także zaplanować aranżację wnętrza, by przestrzeń nas otaczająca była
  jeszcze piękniejsza i bardziej inspirująca do pozostałych przemian. Twoja przestrzeń może być również uosobieniem rozwoju i zmieniać się na lepsze tak jak Ty sam.
  Słynny amerykański architekt lepiej to ujął niż mogłabym ja to zrobić: to nie kreatywne myślenie jest drogą do tworzenia kreatywnych projektów. Twoje projektowanie jest drogą do
  kreatywnego myślenia. Kreuj, twórz i śnij... nowy rok to 366 dni, 4 pory roku na mądre rozplanowanie działań.
  Wszystko by żyć piękniej!
 • 19 stycznia 2020

  Seria felietonów "Spójrz do góry!"

  Wykończone najczęściej tynkami ściany i sufity stanowią idealną bazę do wykańczania i zdobienia sztukateriami (rozety sufitowe, listwy sufitowe-gzymsy panele ścienne profilowe itp.). Niegdyś sufity miały bardzo wyszukane wzornictwo i były bardziej popularne niż teraz. Wykonywano je przede wszystkim z pomocą rzemieślników czyli z gipsu. Obecnie zdobi się je najczęściej z pomocą gotowych detali które wykonywane są z lekkich pianek ze spienionego polistyrenu lub poliuretanu. Takie listwy są bardzo trwałe, wyglądają przepięknie i są bardzo przybliżone do gipsowych pierwowzorów. Dużą zaletą jest możliwe zamontownia ich we własnym zakresie.

 • 18 stycznia 2020

  Wybierz elegancję oraz tradycyjność

  Kamienica w mieście, najlepsze garnitury szyte na miarę, piękne sukienki... Czas oglądania i bycia widzianym, wystawnie i elegancko urządzonych domów. Wyobraź sobie, że jesteś członkiem osiemnastowiecznej mieszczańskiej burżuazji, z dużymi, falistymi listwami gzymsowymi podkreślającymi wysokość twoich pokoi. Tam, gdzie mieni się bogato zdobiona boazeria, doskonale kompensująca wysokość pomieszczenia.

   

   

   

 • 16 stycznia 2020

  Bez żadnego wysiłku!

  Klasyczna głębia dzięki kolekcji New Classics Orac Decor® oferuje odświeżające i proste sposoby nadania klasycznej świetności dzisiejszym wnętrzom. Zarówno w małym pokoju lub przestronnym salonie. Panele ścienne, listwy gzymsowe, towarzyszące listwy przypodłogowe i oświetlenie pośrednie: stwórz swoje klasyczne wnętrze o nowoczesnym wyglądzie!

   

 • 14 stycznia 2020

  Tradycja na nowo

   Trendy wewnętrzne podążają za modą w  bardzo szybkim tempie. Pomiędzy wszystkimi modnymi kolorami, kształtami i dodatkami, niektóre klasyczne wartości trzymają się bardzo wysoko.

 • 09 stycznia 2020

  Styl angielski we wnętrzach

  Styl angielski tworzy atmosferę przytulnego, rodzinnego domu. Mianem tego stylu określa się wiele pomysłów i atrybutów, które stały się charakterystyczne dla wnętrz angielskich na przestrzeni lat. Jest to styl dość zróżnicowany, eklektyczny - w jego ramach mieści się poszanowanie dla tradycji, jak również przenika się doza nowoczesności.

   

 • 08 stycznia 2020

  Moda na styl Vintage

  Moda na styl vintage się nie starzeje. Postarzane meble i bibeloty stylizowane na przedmioty kojarzone z poprzednimi epokami są atrybutami stylu vintage. Domowe biuro i biblioteka wraz z ciekawą stylizacją sztukateryjną sprawiają, że zapach papieru zyskuje na mocy. Nasza wyobraźnia pracuje intensywnie. Prawdziwa uczta dla duszy i oczu...

  W takim wnętrzu z pewnością można praktykować mindfulness, praktykę uważności i radość płynącą z przeżywania chwili.

 • Barwy są ważnym składowym każdej kultury na całym świecie. Przez ich pryzmat odbiera się świat, interpretuje symbole, a także buduje się odpowiedni nastrój. Nie da się ukryć - kolory określają nas, wybieramy takie które poprawiają nam nastrój.

 • 23 grudnia 2019

  Wesołych świąt

 • 19 grudnia 2019

  Bożonarodzeniowe zwyczaje i inspiracje

  Za chwilę jedne z najbardziej wyczekiwanych i magicznych dni w ciągu całego roku. Święta Bożego Narodzenia. Czas spędzany w gronie najbliższych naszemu sercu pragniemy spędzić wyjątkowo. Choinka, lampki i to często dla nas o wiele za mało, by poczuć święta. Pragniemy je mieć w każdym zakątku domu. Przyozdobienie wnętrza nie tylko podkreśla rangę nadchodzących Świąt. To przede wszystkim miła osłoda szarej aury za oknem, dająca nadzieję na jasne dni.

 • 13 grudnia 2019

  Z cyklu: Inspiracje architektoniczne


   Piekno kamieniczek, różnych miast

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach oraz o nowych wpisach na blogu zostaw swój adres email:o blog.clusiv.pl

Clusiv to miejsce stworzone dla osób, które w życiu szukają wyrafinowanego smaku wyrażanego w każdym detalu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem ze świata sztukaterii oraz pasją która nas pochłania bez reszty. Nawet w najmniejszym szczególe tkwi piękno którego możemy nie zauważac na co dzień. My to widzimy... a po godzinach - często z pasji dla relaksu - poszerzamy swoją wiedzę na temat designu i panujących trendów. Mamy to szczęście że nasza praca jest zarówno naszym hobby... zapraszamy.

Archiwum

2021

Styczeń - 5 Lipiec
Luty - 3 Sierpień - 2
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2020

Styczeń - 14 Lipiec - 8
Luty - 14 Sierpień - 7
Marzec - 20 Wrzesień - 5
Kwiecień - 10 Październik - 5
Maj - 6 Listopad - 2
Czerwiec - 10 Grudzień - 3

2019

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 2
Kwiecień Październik - 4
Maj Listopad - 5
Czerwiec Grudzień - 5

2017

Styczeń - 1 Lipiec - 1
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2016

Styczeń - 1 Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad
Czerwiec Grudzień

2015

Styczeń Lipiec
Luty Sierpień
Marzec Wrzesień - 1
Kwiecień Październik - 1
Maj Listopad - 1
Czerwiec Grudzień

2014

Styczeń Lipiec - 3
Luty Sierpień - 5
Marzec Wrzesień
Kwiecień Październik
Maj - 2 Listopad
Czerwiec Grudzień

2013

Styczeń - 2 Lipiec - 1
Luty - 2 Sierpień
Marzec Wrzesień
Kwiecień - 1 Październik - 2
Maj Listopad - 1
Czerwiec - 3 Grudzień

2012

Styczeń Lipiec - 5
Luty Sierpień - 2
Marzec Wrzesień - 3
Kwiecień - 2 Październik - 2
Maj - 9 Listopad - 3
Czerwiec - 3 Grudzień - 1

Społeczność

Reklama

Clusiv.pl - sztukateria online Reklama Barlinek Clusiv.pl - Listy podłogowe, listwy przysufitowe, profile dekoracyjne

Tagi

Ładny dom Projekty Oryginalny zagłówek w sypialni love white Kolory we wnętrzach Dom marzeń Piękne listwy Pomysł na Deska Barlinecka Natura #jesieńwdomu home style beton we wnętrzu Chocolate Barre -Jean-Paul Hévin Listwy Piękne mieszkanie Pomysły sypialnia karnisze szynowe wykończenie wnętrza Przytulny dom Oświetlenie we wnętrzu listwy oświetleniowe Sztukateria w kolorze Nowości w świecie sztukaterii piekny dom Meble Barcelona pomysły #wnętrza Diy Święta Bożego Narodzenia #sztukateria Listwy ledowe Listwy przypodłogowe Obudowy kominka Vintage look Nowości dla wnetrz Piękne wykończenie ozdoby świąteczne Wnętrza #vintage #liście Floral Życzenia Świąteczne Salon Clusiv betonowe inspiracje show room pokazowy sztukateria kolory we wnętrzu Tanie listwy Multifunkcyjność Boca do Lobo Dom Ozdobienie podłogi listwami Nowości w świecie sztukaterii Inspiracje Wykończenie sufitu z oświetleniem Użytkowość wielofunkcyjność listew sztukateryjnych Życie Przytulny d Styl klasyczny Techniki malowania dekorów wykończeniowych Ekrany ścienne panelowe www.clusiv.pl Biblioteka mieszkanie na święta Wolny czas white style Wielkanoc Sypialnia Metamorfozy wnętrz ze sztukaterią Oświetlenie we wnętrzu Saltwash® Filmowe inspiracje Oświetlenie w listwach sztukaterii #panele ścienne Porady Lagom Zestawienie listew sztukateryjnych gotowe propozycje sklep www.clusiv.pl Nowoczesne wnętrze ze sztukaterią Aranżacje Przytulny dom Listwy panelowe Proste klasyczne listy sufitowe Podłogi Książki,pomysły;Życie;Dom;Inspiracje;Dostawy;diy;przytulny dom;kreatywność Piękne wykończenie Sufit bez obnniżania Keiji Ashizawa Design Darmowe dostawy Listwy przypodłogowe Luksusowe garderoby od Kelly Wearstler oraz Erin King Interiors Zieleń Styl rustykalny Naturalne wnętrza Listwy do zabudowy karnisza nowoczesne Listwy kredowe Sufity halogenowe #inspiracje Kot w domu Ze sztukaterią Ci do twarzy pomysł listwy sufitowe prosty montaż żyj pięknie Kwiaty światło w listwach sufitowych Piękne mieszkanie panele ścienne Kliniki dentystyczne Noworoczne życzenia Listwy schodkowe Barcelona Sufity napinane Listwy led #pokójdziecięcy Design Sztukateria wewętrzna #inspiracje #kolory wnętrze restauracji Pies w domu Shoowroom sztukateria www.clusiv.pl bytom lampy Artemide Obudowa kaloryfera sztukaterią panelami Zabudowa karniszy biel we wnętrzu Światło choinki Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii światło Ściana 3d inspiracje dla wykończenia oryginalnego butiku Kuchnia Filmy,sztukateria,inspiracje, #klasyka we wnętrzu Sztukateria Odnawianie mebli antyków Ozdabianie domu na zewnątrz Życzenia Strefa relaksu Podróże Fantazyjne wykończenie listew profilowych oraz podłogowych Wiosna Niesamowite projekty hobby; design; światło balkon Farba tablicowa styl glmour Tradycyjne wnętrza Panele na ścianie Kominek ze sztukaterii Szarość we wnętrzu BoConcept Styl klasyczny Światło Listwy wykończeniowe Domowy ogródek Bądź eko Miasta sztukaterii biała aranżacja Pastelowe wnętrza żywe ściany we wnętrzu Listwy wykończeniowe #saltwash #vintage minimalizm we wnętrzach Eleganckie wnętrza Obniżanie sufitu Zwierzęta w domu # klasyczna sztukateria białe listwy Piękna kuchnia Sztukateria plus złoto Listwy elewacyjne Idealne mieszkanie Ściana za łóżkiem dziecka jak wykończyć Sypialnie inspiracje od Studio KO dom na święta Sztuka Ze sztukaterią Ci do twarzy Sufit karton gips Produkty zero waste Listwy ścienne Aranżacja mieszkania Sztukateria w starym domu sklepy ze sztukaterią #dekorowanie Złoto we wnętrzu producent NMC Belgia, NOËL & MARQUET Promocja Biuro Mieszkanie marzeń Nowe życie ogród na balkonie Starożytna Grecja Łazienka Wykończenie sufitu Letnie stylizacje Imitacja kominka we wnętrzu Profile Naturalne produkty we wnętrzach Nowoczesne wnętrze Imitacja betonu Efekt zniszczenia na listwach główna ściana w sklepie Sztukateria Art deco Sztukateria w starym stylu Ornamenty Aranżacje biura Listwy sufitowe Listwy przysufitowe Panele ścienne 3D w świecie sztukaterii Muzeum stylowy dom Listy styropianowe harmonia Podłogi drewniane salon home staging Styl francuski #pokójdlaniemowlęcia Sztukateria Podłogi laminowane Oryginalne wnętrze sklepu #sztukateria Listwy do zabudowy karniszy Panele ścienne nowość oryginalna lada sklepowa